Vzdělávání & Certifikace

Ke spolehlivému a efektivnímu provozu IT technologií je potřeba mít aktualizované znalosti a kompetence. DNS umožňuje svým obchodním partnerům široké možnosti školení a certifikací.

Vzdělávání partnerů

Pomáháme našim partnerům se získáváním znalostí a certifikováním specialistů tak, aby byli schopni svým zákazníkům nabídnout vždy nejkvalitnější služby.

Naši lektoři jsou specialisté ve svém oboru a sami si své znalosti a dovednosti pravidelně doplňují. Mohou tak vždy přizpůsobit školení úrovni znalostí posluchačů a jejich očekávání.

Námi pořádané školení probíhají v sídle společnosti nebo online. V případě přání, je možné školení realizovat přímo u partnera.

Certifikace

Jsme autorizovaným poskytovatelem mezinárodně uznávaných certifikačních testů společností Pearson VUE. Tato certifikační platforma nabízí certifikace od nejvýznamnějších technologických firem.

Nabízíme nejen certifikační testy výrobců se kterými spolupracujeme, ale také veškeré testy dostupné v síti Pearson VUE. 

Kompletní nabídku  testů naleznete na webu www.pearsonvue.com případně je možné si domluvit individuální termín certifikační zkoušky.

Nabízíme dvě možnosti jak se na certifikační zkoušku přihlásit:

Nabízíme dvě možnosti jak se na certifikační zkoušku přihlásit.

  1. Domluvte si datum a čas certifikační zkoušky dle vlastních možností s Janou Kažimírovou přes email jkazimirova@dns.cz  nebo telefonicky 724 222 140.
  2. Přes odkaz https://home.pearsonvue.com, kde se po přihlášení postupnými kroky dostanete k výběru vámi požadované zkoušky, výběru testovacího centra (zadejte nejdříve lokalitu – Prague a následně vyberete DNS a.s.) a formě platby až k potvrzení termínu zkoušky.